دسته‌بندی نشده

هایفو(HIFU)

یکی از روش های جدید که امروزه برای لیفتینگ و جوانسازی مورد استفاده قرار میگیرد هایفو است.این روش بدون نیاز به عمل جراحی صورت می پذیرد.
هایفو و روش انجام آن
این روش با امواج اولتراسوند با شدت و تمرکز بالا است. هایفو به وسیله ی امواج مافوق صوت استفاده با بکارگیری تکنولوژی نوین و با استفاده از ابزاری مانند عدسی، این امواج را در یک نقطه متمرکز می نماید. تمرکز امواج در یک نقطه،قدرت آنها را افزایش می دهد و محل تمرکز امواج اثرات حرارتی تولید می گردد.این حرارت باعث تخریب رشته های کلاژن و الاستین قدیمی موجود در بافت می گردد. با تنظیم میزان نفوذ امواج اولتراسوند به عمق لایه های مختلف پوست می توان به اثرات مختلف درمانی دست یافت.


مزایای هایفو


در این روش جوانسازی هیچ نیازی به بیهوشی و جراحی نمی باشد و این عمل تنها در یک جلسه انجام می گیرد.همچنین از مزایای آن ز و پرهیز از خطرات انتقال بیماری ها، نتایج درمانی مطلوب، نداشتن محدودیت سنی، قابلیت تکرار، عدم استفاده از اشعه، ایمن بودن روش و نداشتن درد می باشد.


از هایفو برای چه اهدافی می توان استفاده کرد؟

-روشن سازی
-سفت کردن پوست و درمان چروک های پوستی
-کشیدن پوست و لیفتینگ
سایر استفاده های درمانی
هایفو علاوه بر جوانسازی پوست و استفاده از آن در لاغری موضعی، در درمان تومورهای پستان، پروستات، کبد و استخوان و درمان فیبروئید تخمدان به کار برده می شود. از هایفو در درمان لرزش در بیماری پارکینسون نیز استفاده شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *